z miłości do natury

Wood Watch – o nas

Witaj w miejscu, w którym możesz wybrać swój wymarzony zegarek drewniany. Sklep Wood Watch powstał z zamiłowania do natury. Tworzą go ludzie z pasją, którzy poświęcili sporo czasu po to, by zaproponować Ci produkt idealnie komponujący się z Twoim stylem, a jednocześnie przyjazny dla środowiska. 

Drewniany zegarek na rękę – dla chcących od życia więcej

Zegarki drewniane marki Wood Watch to połączenie piękna, precyzji i klasyki. Nasze produkty są niepowtarzalne, podobnie jak ludzie, którzy chcą je nosić. Nie ma dwóch takich samych kawałków drewna, tak jak i nie ma dwóch takich samych charakterów. Wyroby Wood Watch są przeznaczone dla indywidualistów, którzy odważnie kroczą przez życie, chcąc jednocześnie trwać w harmonii z przyrodą. 

Historia opowiedziana przez drewno

Każdy z zegarków to unikat. To osobna historia, która rozpoczęła się wraz z posadzeniem drzewa, a którą możesz tworzyć Ty, użytkując i ciesząc się swoim Wood Watchem. 

Nasze zegarki są wykonane w 100% z naturalnego drewna. Proekologiczny materiał zapewnia komfort noszenia oraz stosunkowo krótki czas biodegradacji. Oprócz tego, oferowane w sklepie Wood Watch projekty wyróżniają się nietuzinkowym wyglądem – oryginalny design przykuwa uwagę otoczenia. Ręczna obróbka i polerowanie sprawiają, że zegarek jest przyjemny w dotyku, a jego niezwykła lekkość pozwala zapomnieć o upływającym czasie. Nosi się go niezwykle przyjemnie, także w ekstremalnych warunkach. Jeśli więc poszukujesz ideału, właśnie go odnalazłeś.

Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się naszą bogatą kolekcją. Możemy Ci zaoferować modele dostępne w wielu kolorach drewna, z różnymi paskami, o zróżnicowanej średnicy tarczy itd. Na pewno znajdziesz wymarzony produkt dla siebie. Zaufaj mocy naturalnych materiałów!

GALERIA KATOWICKA

  • ul. 3-go Maja 30 40-097 Katowice poziom 0
  • Godziny otwarcia: poniedziałek - sobota 09:00-21:00 niedziela 10:00-20:00
  • Nasz autoryzowany sklep znajduje się na poziomie 0, w pobliżu sklepu Ryłko oraz Bayla.
  • Salon Wood Watch

Katowice Silesia City Center

  • ul.Chorzowska 111, 40-101 Katowice ( naprzeciwko apteki Super-Pharm)
  • Godziny otwarcia: poniedziałek - niedziela 10-21 piątek 10-22

WARTO NAS ODWIEDZIĆ

  • Odwiedzając nasz sklep stacjonarny dopasujemy długość bransolety idealnie pod Twój nadgarstek. Chcesz zrobić komuś prezent? Nasze zegarki otrzymasz nie tylko w pudełku, ale także w piękny sposób zapakowane, dzięki czemu osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo mając nie tylko oryginalny i unikatowy produkt, ale także pięknie zapakowany
  • Mozesz do nas napisać e-mail : kontakt@wood-watch.eu