z miłości do natury

Zegarki drewniane Wood Watch – wsparcie

Cenimy sobie zaufanie naszych Klientów i staramy się sprostać wszystkim Twoim wymaganiom. Właśnie dlatego przygotowaliśmy program wsparcia przed- i posprzedażowego. 

Stały kontakt i doradztwo

Dokonując zakupu w sklepie Wood Watch, możesz liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie. Z chęcią odpowiemy na wszelkie Twoje pytania dotyczące zastosowanych w zegarkach materiałów i mechanizmów, sposobu pakowania, metod personalizacji, wysyłki itd. Jesteśmy otwarci na Twoje ewentualne uwagi. 


Gwarancja trwałości i niezawodności

Zegarki drewniane Wood Watch są objęte 24-miesięczną gwarancją na prawidłowe działanie produktu.Treść gwarancji można znaleźć na naszej stronie internetowej, a ponadto każdorazowo dołączamy ją do zakupu.Na dołączonej do towaru karcie gwarancyjnej widnieje model, numer seryjny, okres gwarancji oraz data zakupu. W przypadku zwrotu należy wypełnić formularz gwarancyjny oraz przesłać go na nasz adres mailowy.

Nasze  zegarki z drewna są wykonane ręcznie – z tego powodu mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciach poglądowych, ponieważ są produktem naturalnym i producent nie ma wpływu na ich usłojenie oraz kolorystykę. Gwarancja pokrywa defekty produkcyjne i wynikłe z błędów podczas obróbki, składania czy polerowania produktów. Ostateczna decyzja należy do sprzedającego. Akceptujemy roszczenia gwarancyjne jedynie w przypadku,gdy produkt został zakupiony bezpośrednio w naszym sklepie. Jeżeli zakupiłeś/aś towar od innego sprzedawcy, należy zwrócić się do niego z roszczeniem gwarancyjnym.

Pamiętaj jednak o tym, że gwarancja obejmuje tylko wady producenta. Gwarancja nie obejmuje naturalnegozużycia ani uszkodzeń wynikających z długotrwałego narażenia na szkody mechaniczne, chemiczne itd. 

Przekonaj się, jak wiele zalet może mieć  zegarek drewniany – sklep Wood Watch to najlepszy wybór dla wymagających wielbicieli piękna w naturalnej oprawie.

Gwarancja nie obejmuje zużycia zegarka w sposób naturalny, uszkodzeń wynikających z długotrwałego narażenia na działanie wody lub ognia. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, termicznych czy chemicznych, uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użyciem, zaniedbaniem lub uderzeniem. Gwarancja nie obejmuje mechanicznego uszkodzenia kopert, pasków, bransolet, teleskopów, pęknięcia szkiełek, ścierania się powłok. Gwarancja nie obejmuje zgubienia bądź kradzieży zegarka. Nasze zegarki są odporne na zachlapania – to oznacza, że nie można zanurzać ich w wodzie oraz należy unikać intensywnych opadów deszczu. Zachlapania powodowane myciem rąk nie powinny powodować żadnych problemów. Gwarancja nie obejmuje wniknięcia wody, pary czy kurzu do środka. Stan naładowania baterii nie podlega roszczeniom oraz reklamacji. Wood-watch zastrzega sobie prawo do weryfikacji usterek produkcyjnych. Wymagany jest dowód zakupu.

Przed wysłaniem zegarka do reklamacji proszę sprawdzić czy przyczyną jego nieprawidłowego funkcjonowania nie jest rozładowana bateria. Reklamacja zostanie rozpatrzona w przeciągu 14 dni roboczych licząc od dnia dostarczenia sprzętu do serwisu, o jej zatwierdzeniu lub odrzuceniu zostaniecie Państwo poinformowani pocztą elektroniczną lub telefonicznie. W przypadku braku odpowiedzi w wyznaczonym terminie reklamacja automatycznie zostaje uznana na korzyść kupującego. W przypadku gdy reklamacja okaże się bezzasadna, reklamowany towar należy odebrać w terminie 14 dni roboczych od momentu otrzymania informacji. W przypadku reklamacji koszt transportu towaru ponosi klient. W przypadku dostarczenia do serwisu zegarka sprawnego technicznie (bezpodstawna reklamacja) klient zgłaszający reklamację zostanie obciążony kosztami serwisowymi zawiązanymi z przeglądem zegarka.

Reklamowany towar wraz z formularzem gwarancyjnym należy przesłać na adres:

Sylwia Kur - Dobrodziej
ul. Jana Siemińskiego 31C/6
44-100 Gliwice

Do towaru należy dołączyć fakturę, z którą był dostarczony wraz z opisem wady produktu lub produktów na wypełnionym formularzu gwarancyjnym. Nie stanowią podstawy reklamacji różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronie internetowej sklepu, które mogą wynikać z ustawień monitora klienta oraz różnic w kolorystyce i usłojeniu drewna użytego do produkcji. Klient ma prawo do realizacji reklamacji w ciągu 24 miesięcy od daty zakupu pod warunkiem zawiadomienia sklepu o wadzie w ciągu roku od daty zakupu. Reklamacje rozpatrywane są na podstawie oryginalnego dokumentu sprzedaży, a klient zobowiązany jest do dostarczenia wraz z reklamowanym produktem wydruku komputerowego z opisem wady (formularz gwarancyjny).