męski drewniany zegarek do garnituru

Zegarek drewniany do garnituru, jak wybrać?

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się drewniane zegarki. Jest to trend, który idealnie wpisuje się w bycie eko, ponieważ ilość sztucznych materiałów wykorzystywanych w produkcji jest zdecydowanie mniejsza. Zachwycają swoją prostotą i minimalizmem. Zegarki z drewnianą kopertą występują w różnych barwach, dlatego też pasują do praktycznie każdej stylizacji. Z powodzeniem możemy zakładać je do garnituru oraz na oficjalne wyjścia. Sprawdzą się również w roli wyjątkowego i oryginalnego prezentu. W poniższym tekście dowiecie się jak dobrać drewniany zegarek do garnituru oraz na co szczególnie zwracać uwagę przy wyborze. 

Garnitur a drewniany zegarek –  jak wybrać?

Dobrze dobrany zegarek może być świetnym dopełnieniem całego stroju. Wybór zależy przede wszystkim od miejsca i rodzaju spotkania, na które planujemy się wybrać a także osobistych preferencji. Jeśli nie wiemy dokładnie na co się przygotować, zawsze możemy postawić na klasykę. Smukła i pozbawiona niepotrzebnych ozdobników tarcza, idealnie wkomponuje się w elegancką stylizację z garniturem w roli głównej. Warto postawić na zegarek wykonany z czarnego drewna, wyposażony w srebrne wskazówki i czarny, skórzany pasek. Taka klasyka sprawdzi się u osób, które mają problem z łączeniem kolorów.  Warto jest zwrócić uwagę na kolorystykę pozostałych dodatków. Przyjmuje się, że zegarek powinien pasować do butów oraz paska od spodni. Nie tyczy się to oczywiście każdego, bowiem niektórzy lubią postawić na coś bardziej szalonego i wybierają drewniane zegarki, które odbiegają od wszelkich standardów. Modne stały się kolorowe skarpetki zakładane do garnituru na różne okazje. Dobrze jest wtedy kierować się ich kolorystyką przy wyborze zegarka. Podczas spotkania ze znajomymi lub na ich weselu doskonale sprawdzi się połączenie sportowego zegarka z eleganckim garniturem. Jednak takiego połączenia należy unikać podczas spotkań biznesowych czy innych tego typu formalnych sytuacjach.

To tylko wskazówki i niezależnie od tego, jaki drewniany zegarek wybierzemy powinien on pasować do nas i naszego indywidualnego stylu. 

Posts created 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top